Na Pískách – 7.10.2017

První z turnajů podzimní série Pražské discgolfové ligy máme úspěšně za sebou. Dočasné 10ti jamkové discgolfové hřiště Na Pískách přivítalo 46 hráčů a řádně prověřilo každého z nich. Layout hřiště rozhodně nebyl z těch jednoduchých, ale zato byl rozmanitý a hlavně zábavný.

Počasí navzdory nehezké předpovědi vyšlo celkem pěkně, pouze párkrát rychle sprchlo a několikrát na nás dokonce vykouklo i slunce. Přesvědčte se na fotkách.*
Pozitivní je fakt, že více než polovina hráčů se zúčastnila PDGL vůbec poprvé a často se jednalo o nové tváře. Tady jsou výsledky:
— Kategorie A —
1. Jakub Semerád
2. Jakub Novotný
3. Tomáš Redlich
— Kategorie B —
1. Tomáš Hovorka
2. Jakub Hošek
3. Jan Lipták
Kompletní výsledky najdete na discgolf.cz, stejně jako velmi zajímavé statistiky jednotlivých jamek.

Kompletní fotogalerie je k dispozici na naší FB stránce.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na viděnou 28. října na zcela nové devítce v centrálním parku na Stodůlkách. Přihlašování již nějakou dobu běží na discgolf.cz a ještě je 5 volných míst. Přidejte se také na FB události, kde budeme opět postupně zveřejňovat popisy a fotky jednotlivých jamek.

Mapa hřiště

Představení jednotlivých jamek

Na naší facebookové stránce a zde vám budeme postupně představovat jednotlivé jamky. Pro zobrazení celého příspěvku o jamce klikněte na modré logo Facebooku u ní vyobrazené.

Jamka 1

Jamka 2

Jamka 3

Jamka 4

Jamka 5

Jamka 6

Jamka 7

Jamka 8

Jamka 9

Jamka 10