Chodov – 24.2.2018

Další turnaj zimní série PDGL, tentokrát opravdu mrazivý, se uskutečnil na Chodově, kde byl pro hráče připraven zcela nový layout. Delší jamky zpestřené OB, hazardy, ostrovy, či dokonce vším dohromady, prověřily schopnosti všech 19 přítomných hráčů.

Nejlepší kolo dne (24 hodů) zahrál hned v prvním kole pozdější vítěz Tomáš Redlich, další lepší výsledky už odvál zesilující vítr.
V kategorii pokročilých hráčů se druhý, o 11 hodů za vítězem, umístil Jiří Liška. Třetí místo bral po dramatickém rozhozu Roman Hradil.
Mezi začátečníky si s hřištěm nejlépe poradil Matěj Verl, kterého na stupních vítězů doplnili Tomáš Bělica a Martin Janda, z nichž první jmenovaný v rozhozu vydřel 2. místo.
Kompletní výsledky turnaje najdete na http://discgolf.cz/?id=liga/info&id_event=1515074599 , průběžné výsledky série na http://pdgl.ultimo.cz/vysledky/ a aktualizované ratingy na http://pdgl.ultimo.cz/pdgl-rating/ .
Zakončení zimní série nás čeká v neděli 11. března v hale Sokolu Vinohrady, kdy se v rámci mezinárodního turnaje ve freestyle frisbee – Frisbeer cupu – uskuteční putting contest.

  1. Beze změny
  2. Výhoziště na cestě
  3. Beze změny
  4. Výhoziště 4 – koš 5
  5. Double mando mezi stožáry, dropzona výhziště 6 / písek hazard, asfalt safe
  6. Prodloužená
  7. Výhoziště na levém panelu dále od koše
  8. Ostrov, konkrétní pravidla budou ještě upřesněna
  9. Výhoziště na cestě

Výsledky na discgolf.cz