Stodůlky – 28.10.2017

Druhý turnaj podzimní série PDGL se uskuteční na zbrusu novém layoutu v centrálním parku ve Stodůlkách.

Registrace již dávno běží, ale stále zbývá jedno volné místo!

Přibližný harmonogram

  • 8:15 registrace hráčů v turnajivém centru (TC na mapce)
  • 8:35 sraz hráčů
  • 9:00 výhoz prvního kola
  • 11:00 výhoz druhého kola
  • pauza na oběd
  • 14:00 výhoz třetího kola
  • 15:45 vyhlášení výsledků

Představení jednotlivých jamek

Na facebookové události a zde vám budeme postupně představovat jednotlivé jamky.

Mapa hřiště

Jamka 1

Výhoziště téměř pod tubusem metra – vlevo cesta a vpravo voda OB. Může nás překvapit nějaký ten rybář, který sedává na břehu pod úrovní koše. Všechno za košem, co není voda a cesta je safe. Chodník celkem frekventovaný, doporučujeme vyslat spotera na cestu ke koši, kde uvidí přicházet lidi z obou stran.

Jamka 2

Výhoziště je u toho válcového kovového objektu. Jamka mírně do kopce, po pravé straně cesta OB. Vlevo sympatická křoviska, kam je lepší neházet. Koš je oproti grafice umístěn mírně vlevo. Lidi přicházející proti výhozišti jsou dobře vidět. Nahoře kolem koše (hlavně vlevo) se mohou vyskytnout lidi přicházející z “Maču Pikču”, toto místo bude označeno, ale i přesto se spoter bude hodit.

Jamka 3

“Nikoho netref” jamka s časným průletem mezi blízkými stromy, za nímž se otevírá prostorná fairway s cílem umístěným mírně vlevo za single stromkem férvejáčkem. !!! Po levé straně cestou rychle vchází/vjíždí/vbíhají a střemhlav se vrhají civilisté – zde je spotování povinnost !!! Asfalt vpravo OB – bude vyznačeno. Cesta za košem OB, asfalt/beton za křovisky vlevo od koše OB.
Tady snad jen pozor na přehnaný hajzry.

Jamka 4

Rovná nepatrně mírně vpravo dolů – koš sedí za skupinou stromů. Vpravo cesta OB, vlevo za křáky taky. Pozor na lidi na lavičce skoro v úrovni koše.

Jamka 5

OB je pouze potoční korýtko (voda) za košem a vpravo od něj. Na výhozišti se vždy ujistěte, že na dráze a v okolí koše nejsou žádní lidé. Spoter se tady v terénu určitě hodí 😉 Cesta, přes kterou to bude lítat, je safe. Kdyby se někomu podařilo uhodit se vlevo přes džihády až na silnici, tak tam už to OB je.

Jamka 6

Do kopce. Koš nebude až nahoře, ale spíš ve svahu. Vlevo asfalt/silnice OB. Vpravo nic, jenom křoviny, kam nechceš. Pozor na přehozené příhozy – asfalty za košem jsou OB (parkoviště a silnice). Za košem je taky výhoziště další jamky (cca 15 metrů).

Jamka 7

Z kopce mírně vlevo. Koš je umístěn mezi skupinou stromů. Na fotce je pohled od koše, který bude ještě trochu vpravo 😉 Pozor na přehazování nebo když budete “moc rovní”. Spoter je tady nutnost, dole nevidíte přicházející lidi.

Jamka 8

Potoční koryto (voda) OB, cesta za férvejí taktéž. Koš je chráněn skupinou stromů v protisvahu. Případný lavičkový lid informujte a zajistěte jejich bezpečnost (bacha ať to neurvete moc vlevo – cesta taky OB).

Jamka 9

Devítka je tunel do kopce, křáky vlevo vpravo a za nima se trochu otvírá prostor, kde je koš umístěn mírně vpravo. Cesta vpravo a asfalty za košem OB. Ideální je vyslat spotera někam “do tunelu” – nahoře občas prochází lidi.