PDGL v roce 2018

Nový rok je tu a s ním i nová série Pražské Discgolfové Ligy. Abychom přes zimu moc nevychladli, dáme si kratší sérii tří turnajů na pevných hřištích, která určitě všichni dobře znáte. Ale nebojte, nebude to nuda – na každý turnaj jsme si pro vás připravili nějakou tu specialitku. Takže co nás čeká a nemine?

v neděli 28. ledna si dáme Ladronku – tentokrát ale v zábavném formátu DOUBLES! Že nevíte o co se jedná? Mrkněte do propozic turnaje na discgolf.cz, kde se již zároveň můžete registrovat.

Pokračovat budeme v sobotu 10. února na Krejcárku, což je krátké šestijamkové hřiště, které přímo vybízí k PUTTER CHALLEGE (hra pouze putterem).

Třetí a závěrečný turnaj ze zimní série se odehraje v sobotu 24. února na Chodově, kde pro vás vymyslíme nějaký zábavný alternativní layout (jiné uspořádání hřiště).

Vyhlášení vítězů zimní sérky s největší pravděpodobností proběhne v sobotu 10. března na velké Frisbee párty, která se uskuteční v rámci freestylového turnaje Frisbeer Cup 2018.

A aby toho nebylo málo, v neděli 11. března pro vás pod hlavičkou PDGL uděláme velkou puttovačku. Ta proběhne také v rámci Frisbeer Cupu ve sportovní hale TJ Sokol Vinohrady. PS. Na místě bude také Juliana Korver, pětinásobná mistryně světa v discgolfu 😉

Zhruba od půlky dubna se rozběhne jarní série, jejímž cílem bude dostat vás na místa, kde si discgolf normálně nezahrajete. Skoro určitě se vrátíme na záludné, ale oblíbené Písky a v jednání jsou místa jako koupaliště Džbán, lesopark ve Kbelích apod.

Na jaře budeme také ve spolupráci s Martinou Kalinovou spouštět samostatnou Juniorskou discgolfovou ligu. Data už najdete na discgolf.cz a podrobnější informace vám přineseme již na samostatné FB stránce v průběhu února.

Po letních prázdninách se pak samozřejmě rozjede i podzimní série, která je však ještě daleko, ale nebojte, včas vás o ní budeme informovat.

Tak co, těšíte se? My teda jo a už se nemůžeme dočkat, kolik nových tváří v letošním roce na turnajích PDGL uvidíme.