Juniorská liga

Juniorská DiscGolfová liga je série discgolfových turnajů určených pro děti a mládež do 15 let. Cílem je vyzkoušet si opravdovou soutěž v tomto zábavném a nenáročném sportu a hlavně poznat nové kamarády se stejným koníčkem.

Každá série (vždy jedna na jaře a jedna na podzim) bude složená ze tří turnajů, které se odehrají na pevných discgolfových hřištích v Praze. Soutěž na každém z turnajů bude vždy rozdělena do kategorií dle věku (do 10 let, 11-12 let a 13-15 let), přičemž kategorie bude otevřena pouze pokud se do ní přihlásí alespoň 5 hráčů. V případě neotevření kategorie budou hráči rozřazeni do jim věkově nejbližší otevřené kategorie.

Tři nejlepší hráči ze svojí kategorie budou na každém turnaji oceněni medailí, diplomem a něčím dobrým na zub. Zároveň za každý turnaj budou sbírat body do ligového žebříčku a na posledním z turnajů proběhne vyhlášení celkových výsledků. Vítězové budou oceněni pohárem a pěknými discgolfovými cenami od hlavního partnera ligy – e-shopu Ultimo.cz.

Podrobnější informace k jednotlivým turnajům, stejně jako možnost přihlásit se na ně, najdete na webu idiscgolf.cz. Pro usnadnění využijte odkazy níže na této stránce.

Nadcházející turnaje

    Odehrané turnaje